بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۱

ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱


همه ما منتظر فصل مهم بعدی افزایش قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال هستیم. این چرخه که به نظر با حرکت بیت کوین و اوج گیری دیفای شروع شده است می‌تواند به ما کمک کند سود بزرگی کسب کنیم. چگونه ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری را انتخاب کنیم؟ اولین نکته‌ای که باید به خاطر بسپارید نقدینگی ارز رمزنگاری شده است. چه چیز دیگری می‌تواند به شما کمک کند تا در مورد آینده رمزنگاری پیش بینی درستی داشته باشید؟

 آیا در حال حاضر ارز دیجیتال دارید؟ اگر نه، حتماً به فکر خرید مقداری از این ارزها باشید، چون احتمال دارد ارزش آنها در ۵ تا ۱۰ سال آینده سر به فلک بکشد.

آیا در حال حاضر ارز دیجیتال دارید؟ اگر نه، حتماً به فکر خرید مقداری از این ارزها باشید،چون احتمال دارد ارزش آنها در ۵ تا ۱۰ سال آینده سر به فلک بکشد. در حالی‌که اقتصاد جهانی شروع به پذیرفتن آن به عنوان یک ارز واقعی کرده است، قیمت آن راهی جز بالا رفتن ندارد. بازار ارزهای دیجیتال یکی از بزرگترین بخش‌های سرمایه گذاری در حال رشد در چند تبدیل شده است به¬طوری که ارزش توکن‌های رمزنگاری شده بسیار سریعتر از سهام شرکت¬ها افزایش می‌یابد و بسیاری از افراد آنها را به سهام شرکت‌ها ترجیح می‌دهند. در این مقاله ۵ ارز دیجیتال برتر و ۷ توکن معتبر برای خرید وسرمایه گذاری را معرفی کرده ایم.

معیار انتخاب ارزهای دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری

ما ۵ ارز دیجیتال را انتخاب کرده‌ایم که به احتمال زیاد سال آینده رونق خواهند گرفت.ما با توجه به رشد این ارزها، قابلیت‌های تکنیکال و همین طور تیم‌های پشت پروژه‌ها این ارزها را انتخاب کرده‌ایم. پر واضح است که پیش بینی حرکات بازار و دارایی‌ها تقریباً غیرممکن است. ما اینجا صرفاً توکن ها و ارزهایی که از لحاظ فنی قدرت زیادی دارند را معرفی کرده‌ایم و عملکرد آن‌ها در بازار به عوامل غیرقابل پیش بینی زیادی بسته است

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد

۵ ارز دیجیتال برتر که همه باید داشته باشند:

در حال حاضر، بیش از هزار ارز دیجیتال مختلف در بازار وجود دارد و اگرچه «سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال» توصیه خوبی است، اما «سرمایه گذاری در اولین ارز دیجیتال که با آن روبرو می‌شوید» اصلاً پیشنهاد خوبی نیست. فقط تعداد محدودی از ارزهای دیجیتال شایان سرمایه‌گذاری هستند.

۱.بیت‌کوین

بیت‌کوین رایج‌ترین و بزرگ‌ترین ارز دیجیتال است. محبوبیت بیت‌کوین به تنهایی به عنوان یک محافظ در برابر تغییرات بازار عمل می‌کند. علاقه‌ی دائمی به بیت‌کوین وجود دارد و سابقه‌ی قیمتی آن کافی است تا بسیاری از سرمایه‌گذاران را با امید صعود قیمت مجاب به پیوستن به بازار کند. اگرچه پیش‌بینی کردن بازار غیرممکن است، اما انتظار می‌رود قیمت بیت‌کوین در سال جدید همچنان افزایش یابد. صرافی رمزینکس بستری امن برای خرید بیت کوین و اطلاع از قیمت بیت-کوین است.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2021

۲.اتریوم

اتریوم بعد از بیت‌کوین دومین ارزدیجیتال شناخته‌شده در جهان است. برخلاف بیت‌کوین، اتریوم چیزی فراتر از یک ارزدیجیتال است. بلاکچین اتریوم یک قرارداد هوشمند و بستر توسعه است که در حال حاضر به عنوان پایه‌ای برای چندین اپلیکیشن توزیع‌شده‌ی موفق در بازار عمل می‌کند. این بلاک‌چین، ارز دیجیتال اتریوم را در موقعیت جالبی قرار می‌دهد، زیرا اتریوم یکی از توکن‌های قدیمی ‌است که استفاده از آن تنها در «ارز» بودن خلاصه نمی‌شود بنابراین بعید به نظر می‌رسد بلاک‌چین اتریوم یا توکن‌های آن یک شبه ناپدید شود و انتظار می‌رود روز به روز بر استفاده‌کنندگان از خدمات این بلاک‌چین افزوده شود. بنابراین گزینه¬¬ی مناسبی برای سرمایه گذاری می¬باشد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری

۳.ریپل

ریپل بجای تلاش برای ابداع مجدد چرخ یا تسخیر یک بازار جدید، رویکرد متفاوتی نسبت به مشکلی دارد که بیت‌کوین سعی در حل آن داشت؛ یعنی ارسال و دریافت پول در سراسر دنیا به صورت آنی و بدون کارمزد یا با کارمزد بسیار کم. درواقع استراتژی خاص ریپل (که شامل شکست‌ دادن بانک‌ها و موسسات مالی در بازی انتقال پول است) خود را به عنوان جایگزینی برای روش قدیمی، کند و گران‌قیمت انتقال پول در قرن بیست و یکم معرفی کرده است وبلاکچین ریپل به یک شبکه‌ی بین بانکی برای ارسال و دریافت مستقیم پول بین موسسات تبدیل شده است. به این دلیل انتظار می‌رود قیمت ریپل با گذشت زمان رشد زیادی داشته باشد. ازین رو یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری ریپل می¬باشد.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

۴.لایت‌کوین

لایت‌کوین یکی از معدود آلت‌کوین‌های مبتنی بر بیت‌کوین و احتمالاً موفق‌ترین آن‌ها است. آلت‌کوین‌ها، ارزهای دیجیتالی هستند که از کد پایه مشابه بیت‌کوین استفاده می‌کنند و هدف از ایجاد آنها حل کردن یک یا دو مشکل بزرگ بیت‌کوین مانند مقیاس‌پذیری یا مسائل امنیتی است. بیشتر آلت‌کوین‌های مبتنی بر بیت‌کوین از نوسانات قیمت بیت‌کوین پیروی می‌کنند، یعنی همانند بیت‌کوین بالا و پایین می‌شوند. به همین دلیل انتظار می‌رود قیمت لایت‌کوین، همانند بیت‌کوین، در ادامه‌ی سال افزایش یابد، و حتی اگر کاهش یابد، بعید است که ارزش آن کاهش چشمگیری داشته باشد. این امر باعث شده لایت‌کوین در حال حاضر یکی از مطمئن‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در بازار باشد.

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد

۵.داج کوین

به گزارش بازار، ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیر اجرایی و سهام‌دار بزرگ خودروسازی تسلا (Tesla) و شرکت صنایع فضایی اسپیس‌ایکس (SpaceX)، اخیرا با توئیت‌های جنجالی خود باعث رشد قابل توجه ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) شده است.

ثروتمندترین مرد جهان با یک نظرسنجی در صفحه توئیتر خود، از کاربران خواسته است که ارز دیجیتال آینده را انتخاب کنند. ایلان ماسک در این نظرسنجی از کاربران پرسیده است که به نظر آنها، «دوج کوین» ارز دیجیتال آینده زمین خواهد بود یا «سایر ارزهای دیجیتال با یکدیگر».

در زمان انتشار این خبر، بیشتر کاربران (۷۱٫۳ درصد) «دوج کوین» را انتخاب کرده و ۲۸٫۷ درصد از آنها، به گزینه «سایر ارزهای دیجیتال با یکدیگر» رای داده‌اند.

آخرین باری که ایلان ماسک یک سری توئیت در مورد دوج کوین منتشر کرد، روز پنج‌شنبه ۴ فوریه بود. در آن تاریخ، ایلان ماسک دوج کوین را به عنوان «ارز دیجیتال مردم» توصیف کرد و باعث شد قیمت این رمزارز با بیش از ۵۰ درصد رشد، به ۰٫۰۵۹ دلار برسد.

البته، روند صعودی دوج کوین مدت زیادی دوام نیاورد و این ارز دیجیتال یک روند نزولی در پیش گرفت. با این حال، به دنبال نظرسنجی جدید ایلان ماسک، دوج کوین دوباره با افزایش قیمت مواجه شده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۰٫۰۶ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱٫۷ درصد و طی هفته گذشته، بیش از ۱۱۳ درصد رشد داشته است.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

۷توکن های مستعد رشد در سال ۲۰۲۱:

۱. چین لینک (LINK)

شبکه اوراکل چین لینک (Chainlink) در بلاکچین اتریوم اجرا می‌شود. از زمان اوج گیری دیفای، LINK سلطه عمده در این فضا به دست گرفت. این پروژه به دنبال حل مشکل تأمین اطلاعات از دنیای خارج به بلاکچین است. چین لینک رقبایی دارد، اما این پروژه به عنوان یک رهبر در بخش خود کاملاً جا افتاده است.
در ابتدای سال ۲۰۲۰، این توکن کمتر از ۲ دلار ارزش داشت. در ماه آگوست، قیمت LINK تقریباً به ۲۰ دلار رسید و اکنون در حدود ۱۳ دلار معامله می‌شود.

ارز دیجیتال در ایران

۲. اوه (AAVE)

اوه (Aave) سومین پلت فرم اعطای وام در دیفای است. به همین دلیل ارز رمزپایه بومی آن بسیار محبوب است. رمز LEND طی امسال ۱۲۰۰٪ افزایش یافته است. اخیراً، توکن با نشانگر LEND با نرخ ۱۰۰ LEND برای ۱ AAVE به AAVE مهاجرت کرده است. این امر امکان مشارکت در حاکمیت پروتکل را فراهم کرد. از این پس، کاربران می‌توانند درآمد منفعلانه از سرمایه گذاری در این ارز کسب کنند.
در عرض چند روز، قیمت AAVE شروع به رشد کرد، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که نگاهی دقیق به این پروژه و امکانات استفاده از آن بیندازیم.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2021

۳. توکن بیسیک اتنشن (BAT)

توکن بیسیک اتنشن (Basic Attention Token) توکن بومی مرورگر Brave است. این توکن به عنوان پاداش برای مشاهده تبلیغات توسط کاربران در مرورگر استفاده می‌شود. BAT به یکی از مهمترین برنامه‌های وابسته در تاریخ ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. نحوه استفاده ساده است. تبلیغات را تماشا کنید و از این طریق درآمد کسب کنید. این توکن پس از سقوط بازار در مارس خیلی سریع بهبود یافت و در ماه آگوست، قیمت آن از ۰.۲ دلار به ۰.۴ دلار رسید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2021

۴. سکه کریپتو. کام (CRO)

بستر Crypto.com نوعی بانک ارز دیجیتال با ابزارهای بسیار زیاد و محصولات بی نظیر است. کارت‌های ارز دیجیتال، صرافی، کیف پول و غیره در این سایت وجود دارد. همه این محصولات با توکن CRO یکپارچه می‌شوند، که در این شبکه استفاده می‌شود. با کمک آن، کمیسیون‌ها در صرافی پرداخت می‌شوند.
در سال ۲۰۲۰، قیمت دارایی فوق العاده افزایش یافته است. این توکن در شروع سال در حدود ۰.۰۳ دلار بود که در ماه آگوست به ۰.۲ دلار رسید. СRO از مارس ۲۰۲۰ کمترین آسیب را دید – قیمت توکن فقط یک سنت کاهش یافت. اکنون قیمت رمز Crypto.com در حال اصلاح است.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری

۵. یی ارن فایننس (YFI)

یی ارن فایننس (Yearn.finance) یکی دیگر از نمایندگان بازار دیفای است. سکه YFI با محبوبیت عجیب و غریبش از بیت کوین پیشی گرفت. YFI بازی را کاملاً در بازار ارزهای دیجیتال تغییر داد و با سابقه اندکش در بین ۱۵ ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری قرار گرفته است. این سرمایه گذاری‌ها در استخرهای نقدینگی می‌تواند بازدهی باورنکردنی داشته باشد.

ویژگی‌های موجود در این سیستم عامل تقریباً در هیچ جای دیگری یافت نمی‌شود. این نشان دهنده منحصر به فرد بودن پروژه و سکه آن است. به یاد داشته باشید که YFI می‌تواند هم درآمد کلانی را ایجاد کند و هم ضررهای هنگفتی را متحمل شود. با این حال این ارز تنها در سه ۷۰۰ برابر رشد داشت. در اوج جنون دیفای به محدوده ۴۳۰۰۰ دلار رسید که آن را بسیار بالاتر از طلای ارزهای دیجیتال بیت کوین قرار داد. البته این به لطف عرضه بسیار محدود این ارز که ۳۰۰۰۰۰ توکن است، رخ داد. این ارز اکنون با قیمت ۱۷۱۰۰ دلار معامله می‌شود.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2021

۶. بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین (Binance Coin) برای پرداخت هزینه یا دریافت تخفیف در صرافی بایننس ایجاد شده است. با این حال برخی از کارشناسان ادعا می‌کنند که این ارز دیجیتال می‌تواند یک ابزار سرمایه گذاری سودآور باشد. در ابتدای سال، سکه BNB پویایی مثبتی را نشان داد، اما در ماه مارس، مانند بقیه ارزهای موجود بازار مسیر نزولی دنبال کرد.
با این حال، بلافاصله پس از سقوط، روند صعودی در نمودار ظاهر شد، که امروز نیز ادامه دارد. چرخه صعودی در اواسط سپتامبر قیمت مارس ۱۰ دلار را به ۳۰ دلار تغییر داد. از آنجا که بایننس کوین دارایی صرافی است، تا زمانی که بایننس رونق یابد، قیمت سکه BNB نیز افزایش خواهد یافت

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

۷. ترون (TRX)

ما یکی از بحث برانگیزترین ارزهای دیجیتال را به این لیست اضافه می‌کنیم. ممکن است درباره جاستین سان، خالق ترون Tron، متفاوت فکر کنید، اما ارز دیجیتال او سالهاست که از نظر سرمایه بازار در بالاترین سطح قرار دارد.
از زمانی که ترون مالک بیت تورنت شد، شانس رشد آن دو برابر شده است. در واقع، یک پروژه همزمان دو توکن را در بازار عرضه می‌کند. با این حال، ترون در عملکرد خود موفق‌تر است. اگرچه ارز رمزنگاری شده سود زیادی برای دارندگان خود به همراه نیاورد، اما کاهش چشمگیری در قیمت نداشت. در ماه سپتامبر، قیمت این دارایی در واقع سه برابر شد و از ۰.۰۱ دلار به ۰.۰۳ دلار رسید.

آینده ارز دیجیتال ترون

چگونه ارز دیجیتال بخریم؟

صرافی¬های زیادی در چند سال اخیر شروع به کار در زمینه خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال کرده¬اند. صرافی که انتخاب می¬کنید در وهله اول باید معتبر باشد، سابقه چند ساله در این خصوص داشته باشد و طیف گسترده¬ای از ارزهای دیجیتال را پوشش دهد. صرافی بیت ۷۲۴ با سابقه درخشان و پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته در این زمینه آماده خدمات رسانی به شما سرمایه گذاران عزیز می باشد.

۵ ۱ vote
امتیاز بدهید
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x